W zależności od rodzaju i wielkości zamówienia na nadruki na płytach proponujemy wykonanie nadruku cyfrowego, offsetowego, nagrywanie lub tłoczenie płyt oraz opakowania i druk okładek do opakowań i kopert.
Każde zamówienie jest inne dlatego dla każdego zapytania przygotowujemy indywidualną wycenę. Napisz. Odpowiemy szybko podając aktualną wycenę.

Nadruki na płytach – Cennik do 100 szt. płyt

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Nadruki na płytach – jak może wyglądać płyta

Od czasu kiedy pojawiły się pierwsze płyty i pierwsze nadruki wiele się zmieniło. Na początku przy nadrukach sitodrukowych płyty były zadrukowane dużymi powierzchniami jednokolorowymi. Następnie pojawiły się pierwsze płyty z grafiką kolorową. W tej chwili możliwości nadruku są zupełnie inne. płyta CD - nadruki na płytachBardzo wysokie rozdzielczości w niektórych technologiach pozwalają na uzyskanie wielobarwnych obrazów w jakości fotografii. To daje również inne możliwości wykorzystania nadruku jako reklamy. Jeszcze co prawda nie wszyscy dostrzegli właśnie tę szansę, że nadruki mogą być dodatkową reklamą i zachęcać ciekawym rozwiązaniem graficznym do zapoznania się z zawartością płyty. Przynosi to również inne wymierne korzyści. Do zapakowania takiej płyty nie jest potrzebna dodatkowa drukowana koperta, bo płyta doskonale prezentuje się w przezroczystym opakowaniu, czy to kopercie albo pudełku slim lub ebox.

Płyta CD DVD – projekt

Jak przygotować projekt

Do przygotowania projektu do nadruku cyfrowego bezpośredniego można wykorzystać dowolny program graficzny umożliwiający zapis w postaci plików bitmapowych np.: *.tif, *.jpg, *.jpeg, *.bmp, *.eps, *.png, bez lub z minimalną kompresją – żeby uzyskać jak najlepszą jakość obrazka.
Preferowane formaty plików PDF, PSD, CDR(do X3) – wszystkie czcionki zamienione na krzywe, TIFF, JPG, PNG.
Kolorystyka projektu (przestrzeń barw) CMYK (preferowana). Możliwy jest ewentualnie również druk z projektu w kolorystyce RGB*.
Pliki JPG powinny być zapisane w najwyższej jakości.

Wielkość projektu – 120 x 120 mm. Rozdzielczość 300 dpi.
Powierzchnia nadruku – średnica zewnętrzna 116 mm, średnica wewnętrzna 20 mm.
Projekt najlepiej przygotować jako kwadrat 120 x 120 mm, bez zaznaczania miejsc niedrukowanych. Urządzenie samo „obetnie” nadmiar grafiki i dopasuje do powierzchni nadruku na krążku.

Projekty do nadruku offsetowego i sitodrukowego na płytach przyjmujemy wyłącznie w kolorystyce CMYK (Pantone).
Preferowane formaty plików PDF, EPS, AI (max. CS3), CDR (do X3), PSD.
Prosimy o załączenie pliku poglądowego w formacie bitmapowym (.jpg .tif) lub .pdf.