Wyślij pliki korzystając z ftp

Wyślij pliki korzystając z programu FTP, korzystając z poniższych danych dostępowych.

Uwaga

W przypadku przesyłania dużych plików proponujemy zainstalować bezpłatny program tzw klient FTP. Na przykład bardzo popularny FileZilla (wersja polskojęzyczna) umożliwiający bezproblemowe przesłanie plików o wielkości kilkuset megabajtów. Dane logowania są takie same.

Przy wysyłaniu materiału zawartości płyty drogą elektroniczną (ftp), a szczególnie w przypadku przesyłania dużych plików np. zawartości płyty DVD prosimy o wykonanie i załączenie pliku sumy kontrolnej md5. Podanie sumy kontrolnej gwarantuje możliwość zweryfikowania identyczności pliku wysyłanego z otrzymanym, czyli że nie występują żadne przekłamania. Tylko wtedy możemy gwarantować zgodność zawartości płyty z oryginalnym materiałem. Bezpłatny program do generowania sumy kontrolnej – www.md5summer.org.
generowanie sumy kontrolnej pliku

Instrukcja przesyłania plików programem FileZilla

Instrukcja przesyłania plików programem FileZilla

Przy problemach z ustawieniami programu FileZilla do wysyłania plików na nasz ftp, prosimy o pobranie pliku ustawień i zaimportowanie go do File Zilla.

Zaimportowane ustawienia są dostępne po kliknięciu w ikonę Menadżera Stron. Wystarczy wybrać na zakładce nasz serwer i połączenie nastąpi automatycznie.


Jak przygotować obraz płyty do nagrania (Nero Express)

Obraz płyty jest elektroniczną wersją płyty. Przy odpowiednio szybkim łączu internetowym (chodzi o szybkość wysyłania) zamiast wysyłania pocztą płyty można wysłać korzystając z ftp wersję elektroniczną płyty – czyli Obraz płyty.

Obraz płyty przygotowuje się w Nero Express włączając w zakładce z lewej strony programu Nero Express możliwość zapisu Użyj nagrywarki Image Recorder.

Po wybraniu plików do nagrania, zamiast nagrywać płytę wybiera się możliwość nagrania obrazu płyty. W przypadku płyty z danymi przygotowuje się płytę korzystając z zakładki Dane. Przy tworzeniu płyt z muzyką lub wideo korzysta się z innych odpowiednich zakładek.

Przed przystąpieniem do tworzenia obrazu zamiast nagrywarki należy wybrać Image Recorder. Po kliknięciu Nagraj pojawi się możliwość zapisu w postaci pliku. Domyślenie program zapisuje obraz w postaci pliku *.nrg. Przy płytach zawierających dane obraz można również zapisać w postaci pliku *.iso.

W Nero Burning ROM możliwość zapisu do pliku obrazu wybiera się przy nagrywaniu wybierając z menu nagrywarkę lub Image Recorder

Nero Burning ROM - wybór nagrywarki